درو کردن فیلم فروشنده داستان فروشنده مخاطب

درو کردن: فیلم فروشنده داستان فروشنده مخاطب ایران فیلم گشت ارشاد ٢ گشت ارشاد

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اظهار نظر اصغر فرهادی در مورد لغو برجام

اصغر فرهادی ضمن اظهار نظر راجع به خروج آمریکا از توافق هسته‌ای از پیشنهاد سینمایی خارجی‌اش سخن گفت.

اظهار نظر اصغر فرهادی در مورد لغو برجام

اظهار نظر اصغر فرهادی در مورد لغو برجام

عبارات مهم : ایران

اصغر فرهادی ضمن اظهار نظر راجع به خروج آمریکا از توافق هسته ای از پیشنهاد سینمایی خارجی اش سخن گفت.

به گزارش ایسنا، نمایش فیلم «همه می دانند» در افتتاحیه هفتاد و یکمین جشنواره فیلم کن با خبر خروج آمریکا از توافق هسته ای مصادف شد، اتفاقی که فرهادی اثرات و فشار آن را زیاد متوجه مردم کشور عزیزمان ایران می داند تا دولت ایران.

اظهار نظر اصغر فرهادی در مورد لغو برجام

کارگردان ایرانی برگزیده اسکار در این باره به واشنگتن پست گفت: در چند روز اخیر بسیاری از ایرانیان جهت من خبر های دوستی آمیزی ارسال کردند ولی من در این خبر ها ناراحتی را نیز حس کردم. خروج آمریکا از توافق را اصلا نمی توانم باور کنم و خیلی متاسف شدم چون این عنوان تنها به دولت کشور عزیزمان ایران مرتبط نیست بلکه به مردم کشور عزیزمان ایران ربط دارد و این مردم هستند که تحت فشار قرار می گیرند. چند سال پیش زمانی که در حال سفر به خارج از کشور بودم مادری از من درخواست کرد که به رسانه ها بگویم فرزندش نیاز به دارو دارد و این به علت تحریم ها بود که دارویی جهت او موجود نبود. خروج از توافق هسته ای به وسیله آمریکا تنها بهانه ای است که آنها کاری کنند که علی رغم کارهای “اوباما” باشد.

فرهادی در بخش دیگری از صحبت هایش با تکرار این که اولویتش ساخت فیلم در کشور عزیزمان ایران است عنوان کرد: چندین پیشنهاد ساخت فیلم انگلیسی زبان دارم. یکی از آنها بر اساس یک داستان واقعی از نیویورک تایمز است که موضوعی انسانی و جهانی دارد. شاید روزی این فیلم را ساختم ولی در حال حاضر اولویت من نیست.

اصغر فرهادی ضمن اظهار نظر راجع به خروج آمریکا از توافق هسته‌ای از پیشنهاد سینمایی خارجی‌اش سخن گفت.

فیلم «همه می دانند» بعد از نمایش به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره کن در ۴۳۰ سالن سینما در فرانسه اکران شروع خود را شروع کرده و گفته می شود در دو روز اول اکران ۱۵۰ هزار نفر مخاطب در فرانسه داشته است.

طبق اعلام پیشین فیلم اسپانیایی زبان «همه می دانند» از تاریخ ۱۳ سپتامبر (۲۲ شهریور) در سینماهای آرژانتین، از تاریخ ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) نیز در سینماهای کشور اسپانیا به روی پرده خواهد رفت. این فیلم همچنین از تاریخ ۲۰ سپتامبر (۲۹ شهریور) نیز در سینماهای کشور روسیه اکران عمومی خود را شروع کند.

کمپانی آمریکایی «فوکس فیچرز» که یکی از شرکت های تابع «یونیورسال پیکچجرز» هست، حق پخش فیلم «همه می دانند» را در آمریکا، کانادا، بریتانیا، استرالیا، نیوزلند، آفریقای جنوبی، هند، بعضی مناطق آسیا وخاورمیانه (به استثنای ایران) خریداری کرده هست. کمپانی «Hishow» نیز حق توزیع این فیلم را در کشور چین در اختیار گرفته است.

اظهار نظر اصغر فرهادی در مورد لغو برجام

واژه های کلیدی: ایران | تاریخ | توافق | آمریکا | ایرانی | آمریکایی | ایرانیان | دولت ایران | اصغر فرهادی | اکران عمومی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz