درو کردن فیلم فروشنده داستان فروشنده مخاطب

درو کردن: فیلم فروشنده داستان فروشنده مخاطب ایران فیلم گشت ارشاد ٢ گشت ارشاد

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تشکیلات شرکت لیگ بزرگتر از فتاحی‌ ندارد؟

فقط نگاهی کنید به ادبیات مسئول برگزاری مسابقه های لیگ برتر در قبال مربیان شاخص فوتبال لیگ.

تشکیلات شرکت لیگ بزرگتر از فتاحی‌ ندارد؟

تشکیلات شرکت لیگ بزرگتر از فتاحی ندارد؟

عبارات مهم : ایران

قانون لغو بازی ها جهت تیم هایی که بیش از 3 ملی پوش دارند جهت کدام لیگ است؟

فقط نگاهی کنید به ادبیات مسئول برگزاری مسابقه های لیگ برتر در قبال مربیان شاخص فوتبال لیگ.

استقلالی ها هیچ طوری باور نمی کنند که باید با 5 ملی پوش و در فاصله 24 ساعت بعد از بازگشت بازیکنان ارزش در لیگ بازی کنند. تیمی که در همه ماه های اخیر کمتر از دو ملی پوش داشت ، این روزها متحول شده است و 5 ملی پوشانش 5 نفر هستند. حالا آنها ملی پوشان را روز هشتم در پایتخت کشور عزیزمان ایران تحویل می گیرند و عصر روز نهم باید در لیگ برتر بازی کنند.

تشکیلات شرکت لیگ بزرگتر از فتاحی‌ ندارد؟

چرا این اتفاق جهت این تیم افتاده؟ دلیلش راحت است ، شرکت لیگ می گوید کلوب با این خواسته موافقت کرده بوده. سرمربی این تیم ولی درست مثل برانکو گفته است این برنامه منطقی نیست و از واژه آماتور جهت برنامه ریزی لیگ استفاده کرده است.

در پاسخ ، سعید فتاحی با لحنی تند پاسخ داده که آیا به برنامه لیگ انتقاد می شود. آنها که به بهانه حمایت از تیم ملی و حمایت از تیم های دیگر لیگ برتر دستی در برنامه مسابقه های نبرده اند ، چنین عصبی به به برانکو و شفر پاسخ می دهند. دو مربی صاحب سبکی که توانستند به مهمترین سرمایه های معنوی فوتبال کشور عزیزمان ایران دوباره هویت ببخشند. اینکه یکی از مدیران میانی فوتبال کشور عزیزمان ایران با این ادبیات به سرمربیان دو تیم مهم فوتبال کشور عزیزمان ایران پاسخ می دهد ، فقط یک علت دارد. اینکه بزرگترهای آن نهاد درخواست کردند پشت یک مدیر میانی سنگر بگیرند. اینکه نخواستند خودشان با ادبیاتی صحیح پاسخگوی تصمیمی باشند که گرفتند و بخواهند از کرده ارزش دفاع کنند!

فقط نگاهی کنید به ادبیات مسئول برگزاری مسابقه های لیگ برتر در قبال مربیان شاخص فوتبال لیگ.

این ادبیات تهاجمی راجع به دو مربی که تیم ارزش دارد تیم ملی را در سال جام جهانی تغذیه می کند و حالا گلایه ای از شرایطی دارند که در این مسیر به آنها تحمیل شده است است را با چه متری بر خود واجب دانسته اید. بد نیست یادتان باشد در همان شرکت لیگ و همین یکی دو سال قبل به بهانه بازی بازیکنان تیم هایی در تیم امید که بیش از 3 بازیکن بودند ، بازی ها را تعویق کردید !

اگر این قانون است که باید از آن استفاده می کردید. با چه متری تیم ها باید در فاصله یکروز از بازیکنان ارزش در ترکیب های ارزش استفاده کنند؟ اگر 5 بازیکن را بازی بدهند و مصدوم شوند ، چه بلایی سر فوتبال ملی مان در مسابقه های آسیایی و جام جهانی می آید؟

اگر هم سرمایه های ارزش را بازی ندهند که به تیم ارزش لطمه می خورد. پرسپولیس در مسیر قهرمانی به چالش می خورد و استقلال شانس رسیدنش به نایب قهرمانی سخت می شود. این حاصل تلاش آنها جهت ساختن بازیکنان خوب ملی است! اقلا اگر کمک ارزش نمی کنید و دست تان بسته است ، اقلا کاری نکنید که لحن تان ، درخور نباشد. جایگاه استقلال و پرسپولیس ، بقدری بالاست که اگر نیاز به پاسخ باشد ، مدیر آن تشکیلات بیاید و جواب بدهد نه مسئول برگزاری بازی ها !

تشکیلات شرکت لیگ بزرگتر از فتاحی‌ ندارد؟

واژه های کلیدی: ایران | برنامه | فوتبال | مسابقه | استفاده | بازیکنان | برنامه ریزی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz