درو کردن فیلم فروشنده داستان فروشنده مخاطب

درو کردن: فیلم فروشنده داستان فروشنده مخاطب ایران فیلم گشت ارشاد ٢ گشت ارشاد

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات درباره آینده‌ فوتبالی‌ام هنوز تصمیمی نگرفته‌ام/ در روسیه ظرفیت فوتبال کشور عزیز

بازیکن تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و آقای گل لیگ هلند گفت: به روسیه می‌رویم تا ظرفیت فوتبال کشور عزیزمان ایران و فرهنگ کشورمان را به دنیا نشان دهیم. 

درباره آینده‌ فوتبالی‌ام هنوز تصمیمی نگرفته‌ام/ در روسیه ظرفیت فوتبال کشور عزیز

جهانبخش:درباره آینده فوتبالی ام هنوز تصمیمی نگرفته ام/ در روسیه ظرفیت فوتبال کشور عزیزمان ایران را نشان می دهیم

عبارات مهم : ایران

بازیکن تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و آقای گل لیگ هلند گفت: به روسیه می رویم تا ظرفیت فوتبال کشور عزیزمان ایران و فرهنگ کشورمان را به دنیا نشان دهیم.

به گزارش خبرآنلاین، علیرضا جهانبخش در نشست خبری و در پاسخ به پرسش ایسنا راجع به مقصد بعدی اش گفت: جواب دادن به این پرسش الان مسئله است چون تا آخرین بازی لیگ خیلی تمرکزم را نگذاشتم جهت مقصد بعدی و فقط خواستم تیمم موفق باشد. هنگامی که به عنوان نخستین ایرانی و آسیایی به عنوان آقای گلی در یک لیگ اروپایی رسیدم قطعا خیلی اتفاق های مثبت تری پیش رویم است و قرار است اتفاق بیفتد. صحبت هایی شده است و علاقه هایی است ولی فعلا تعطیلات است و از بعد فردا در تیم ملی هستم و تمرکزم روی جام جهانی است.

او افزود: هنوز با مدیربرنامه ام راجع به آینده حرف نزده ام و قطعا در روزهای آینده این کار را صورت می دهم و نمی خواهم عجله کنم چون می خواهم روندم را حفظ کنم و نماینده خوبی جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران باشم.

درباره آینده‌ فوتبالی‌ام هنوز تصمیمی نگرفته‌ام/ در روسیه ظرفیت فوتبال کشور عزیز

ملی پوش فوتبال کشور عزیزمان ایران همچنین راجع به آینده تیم ملی بعد از جام جهانی و حضور کی روش گفت: تصمیم گیرنده این مساله من نیستم ولی به عنوان بازیکن تیم ملی باید بگویم چند سال است شرایط خوبی در آسیا و دنیا داریم و نمی شود از تاثیر کی روش چشم پوشی کرد. حضور خود در جام جهانی و بعد از آن جام ملت ها با این تیم می تواند اتفاقات خوبی را رقم بزند. موفقیت کشور عزیزمان ایران در سال های اخیر به خاطر تلاش بی وقفه این سال هاست و قطعا حضور کی روش خیلی موثر بوده است.

جهانبخش راجع به تجربه حضورش در جام جهانی 2014 در جام جهانی پیش رو گفت: در 19 سالگی این شانس را داشتم که به جام جهانی بروم. در داخل و بیرون زمین چیزهای زیادی یاد گرفتم و تلاش می کنم این تجربه را در مقاطع بعدی هم استفاده کنم. فقط نه از من بلکه از تیم ملی انتظار زیادی در جام جهانی هست. مسئولیت همه ما سنگی تر هست. هر وقت وقت بازی داشته باشم با افتخار جهت تیم ملی و اهتزاز پرچم کشور عزیزمان ایران کار می کنم. این جام جهانی نسبت به گروه ما جذابیت بیشتری جهت مردم دارد و ما تلاش می کنیم استعداد و ظرفیت فوتبال کشور عزیزمان ایران را به دنیا نشان دهیم.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و آقای گل لیگ هلند گفت: به روسیه می‌رویم تا ظرفیت فوتبال کشور عزیزمان ایران و فرهنگ کشورمان را به دنیا نشان دهیم. 

ملی پوش ایرانی آلکمار راجع به رویارویی با حکیم زیخ مراکشی در جام جهانی گفت: در سخت ترین گروه جام جهانی هستیم که یک بعد مثبت دارد و آن جهت مردم جالب هست. بازی برابر عالی ترین تیم ها و بازیکنان دنیا جهت مردم جذابیت دارد. تمام تلاش ما این است که از آبروی ورزش کشور عزیزمان ایران و فرهنگ کشورمان دفاع کنیم. می رویم که نشان دهیم آیا چند سال عالی ترین تیم آسیا هستیم. زیخ در آژاکس بازی می کند و من برابرش بازی کرده ام همین طور بازیکنان دیگری از اسپانیا و پرتغال که بازی برابر آنها جذابیت زیادی جهت مردم دارد.

او راجع به آینده نگری اش از نتیجه های تیم ملی در روسیه گفت: خیلی سخت هست. کادر فنی هر لحظه گفته تمام تلاشمان را می کنیم که عالی ترین عملکرد را داشته باشیم. 4 سال قبل برابر آرژانیتن باختیم ولی چون مردم دیدند تمام تلاش مان را کردیم از ما استقبال کردند. امیدواریم امسال هم اول عملکرد خوبی داشته باشیم و بعد هم نتیجه های خوبی بگیریم که مردم را خوشحال کنیم. امیدوارم اتفاق های خوی جهت تیم ملی رخ دهد.

بازیکن تیم ملی کشور عزیزمان ایران که در مراسم معرفی سفیر برند کلییر در کشور عزیزمان ایران شرکت کرده بود، راجع به حضورش به عنوان سفیر ایرانی این برند گفت: خوشحالم که از سوی کلییر شرایطی تهیه آن انجام شد که این جا باشم و خوشحالم که این اتفاق با آقای گلی من در هلند تقارن پیدا کرد. روحیات این برند با روحیات خودم مشابه بود و من هر لحظه از این محصولات استفاده می کردم. او سپس راجع به همکاری اش با این برند و شاخصه های آن توضیحاتی داد.

درباره آینده‌ فوتبالی‌ام هنوز تصمیمی نگرفته‌ام/ در روسیه ظرفیت فوتبال کشور عزیز

جهانبخش در ادامه گفت: هر لحظه دوست داشتم به عنوان یک فوتبالیست، آراسته باشم. این مساله اعتماد به نفس را هم زیاد می کند. فوتبالیست های جوان هم می توانند با تلاش و اعتماد به نفس به پیشرفت برسند.

جهانبخش راجع به ورودش به دنیای تبلیغات هم گفت: قدم بزرگی جهت من بود که وارد دنیای تبلیغات شوم. خیلی برایم مهم بود که کدام برند را گزینش کنم. دوست داشتم برندی را گزینش کنم که به روحیات خودم شبیه باشد. برند کلییر نگاه مثبتی به خدمت به مردم دارد.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و آقای گل لیگ هلند گفت: به روسیه می‌رویم تا ظرفیت فوتبال کشور عزیزمان ایران و فرهنگ کشورمان را به دنیا نشان دهیم. 

در ادامه مراسم اوزگور کولوکفاکی مدیر شرکت کلییر در کشور عزیزمان ایران راجع به موفقیت جهانبخش در لیگ برتر فوتبال هلند صحبت کرد و به او تبریک گفت. او سپس راجع به پیشینه برند کلییر و تکنولوژی آن که از سال 2006 در کشور عزیزمان ایران فعال هست، توضیحاتی ارائه کرد.

او سپس گفت: علیرضا روحیه قهرمانی دارد و ما خوشحالیم و افتخار می کنیم که کنار ماست. هنگامی که تصمیم گرفتیم برند خود را تقویت کنیم به بازیکنان ایرانی نگاه کردیم و جهانبخش را برگزیدیم چون هم در کشور عزیزمان ایران و هم دنیا خیلی موفق بودند. همه ایرانی ها او را دوست دارند و گزینش اول ارزش علیرضا بود. روحیه قهرمانی و موهای زیبایش باعث شد که گزینش ما او باشد. معتقدیم علیرضا و رونالدو در یک تیم خوب با هم هستند.

درباره آینده‌ فوتبالی‌ام هنوز تصمیمی نگرفته‌ام/ در روسیه ظرفیت فوتبال کشور عزیز

کولوکفاکی راجع به این که تمایلی جهت کمک به پیشرفت اقتصاد ورزش کشور عزیزمان ایران دارد گفت: استفاده از جهانبخش به نوعی کمک به اقتصاد ورزش کشور عزیزمان ایران است و ما کمپین های مختلفی داشته ایم. اینها مثالهای خوبی جهت همین مساله است.

در ادامه ویدئو تبلیغاتی “کلییر” با تصاویری از کریستیانو رونالدو و علیرضا جهانبخش و تیزر تلویزیونی برند کلییر پخش شد. در ادامه ویدئویی که جهت حمایت از تیم می فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی تهیه شده است بود، در سالن پخش شد. جهانبخش در این ویدئو حضور پررنگی دارد و قرار است بزودی این ویدئو منتشر شود.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | فوتبالی | فوتبالیست | جام جهانی | فوتبالیست ها | علیرضا جهانبخش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz