درو کردن فیلم فروشنده داستان فروشنده مخاطب

درو کردن: فیلم فروشنده داستان فروشنده مخاطب ایران فیلم گشت ارشاد ٢ گشت ارشاد

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تیم ایرانی در درک مفاهیم مصوبه AFC اشتباه کرده/ استراتژی نداشتیم ، عضو سابق AFC

عضو سابق کمیته مسابقه های و بین‌الملل AFC اعتقاد است که تیم ایرانی حاضر در جلسه کمیته مسابقه های و هیات رییسه AFC جهت عنوان بازی در کشور ثالث در درک مفاهیم دچار

تیم ایرانی در درک مفاهیم مصوبه AFC اشتباه کرده/ استراتژی نداشتیم ، عضو سابق AFC

عضو سابق AFC: تیم ایرانی در درک مفاهیم مصوبه AFC اشتباه کرده/ استراتژی نداشتیم

عبارات مهم : ایران

عضو سابق کمیته مسابقه های و بین الملل AFC اعتقاد است که تیم ایرانی حاضر در جلسه کمیته مسابقه های و هیات رییسه AFC جهت عنوان بازی در کشور ثالث در درک مفاهیم دچار اشتباه شده است هست.

به گزارش ایسنا، مناقشه فوتبالی کشور عزیزمان ایران و عربستان در حالی وارد سومین سال خود می شود که به گفته مسئولین فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران کمیته مسابقه های و هیات رییسه AFC حکم به برگزاری بازی نمایندگان کشور عزیزمان ایران برابر نمایندگان عربستان در زمین خوده داده ولی دبیرکل AFC تاکید کرد که کشور عزیزمان ایران و عربستان همانند دو سال گذشته باید در زمین بی طرف بازی کنند.

تیم ایرانی در درک مفاهیم مصوبه AFC اشتباه کرده/ استراتژی نداشتیم ، عضو سابق AFC

این دو تفسیر از مصوبه AFC موجب سردرگمی تیم ها و هوادران ایرانی شده است و هنوز نمی دانند چه سرنوشتی در انتظارشان است.

حسن غفاری، عضو ایرانی سابق کمیته مسابقه های و بین الملل AFC در گفت و گو با ایسنا، راجع به تفسیر متفاوت دبیرکل AFC و فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران از مصوبه این کنفدراسیون اظهار کرد: میزبانی در زمین خودی، جزو جدا ناپذیر مسابقه های فوتبال هست، مگر اینکه به دفعات اتفاقاتی رخ بدهد که خطر جانی جهت بازیکنان، ناظرها و تماشاگران تیم مهمان باشد که تاکنون چیزی اتفاقی در کشور عزیزمان ایران رخ نداده هست. دبیرکل AFC تصمیم گیر نیست بلکه افرادی که در کمیته مسابقه های حضور دارند، رایی را صادر می کنند و در 99 درصد موارد هیات رییسه این نظرات را می پذیرد آیا که افراد بسیار کاربلد، باتجربه و با دانشی در این کمیته ها حضور دارند. هیات رییسه AFC در جلسه اخیر خود مصوبه کمیته مسابقه های را پذیرفته ولی با توجه به اتفاقات چند روزه اخیر اعتقاد دارم در این میان اشتباهی از سوی تیم ایرانی رخ داده است.

عضو سابق کمیته مسابقه های و بین‌الملل AFC اعتقاد است که تیم ایرانی حاضر در جلسه کمیته مسابقه های و هیات رییسه AFC جهت عنوان بازی در کشور ثالث در درک مفاهیم دچار

عضو سابق هیات رییسه فدراسیون فوتبال در دوره انتقالی، با اشاره به ضعف نمایندگان کشور عزیزمان ایران در زبان انگلیسی گفت: به احتمال زیاد نماینده کشور عزیزمان ایران در جلسه کمیته مسابقه های و هیات رییسه AFC دچار اشتنباه شده است و لفظ کلام را متوجه نشده اند. دبیرکل AFC تصمیم گیر نیست ولی جهت اجرای مصوبات و قوانین در جلسات حضور دارد و او نمی تواند تصمیمی خلاف مصوبه اعلام کند. تصمیم ها را کسانی که در جلسه مسابقه های و هیات رییسه AFC حضور دارند می گیرند، همه این افراد به زبان انگلیسی مسلط هستند و زبان مادری دبیرکل هم انگلیسی هست. شما فکر می کنید امکان اشتباه در متن مصوبه از سوی کدام طرف وجود دارد؟

او در تصویر العمل به اینکه تاج نماینده کشور عزیزمان ایران در جلسه مسابقه های AFC بود اظهار کرد: زبان انگلیسی مسئولان فدراسیون عالی نیست ولی نمی گویم ضعیف هست. به همین علت می گویم تیم ایرانی اشتباه کرده هست. یکی از پرسشها معضلات ما این است که افرادی که به این جلسات می روند تسلط خوبی به زبان بین المللی ندارند. جلسه کمیته مسابقه های بیش از دو ساعت طول می کشد و در این بین افراد صدای خود را بلند و جهت دفاع از حقوق خود با قدرت صحبت می کنند. باید تبحر دریافت ریز معانی کلمات را داشته باشید. ما ضعیف عمل کردیم و دیپلماسی ضعیفی داشیتم. باید از دو سال پیش به مشورت می پرداختیم و کارها و مکاتبات خودمان را شروع می کردیم که امروز اینجا نباشیم.

غفاری با اشاره به سابقه شکایت فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران از AFC به FIFA گفت: به خاطر اینکه تیم نوجوانان کشور عزیزمان ایران از AFC محروم شده است بود و ما نمی توانستیم در جام جهانی حاضر شویم، به FIFA شکاتی کردیم و حق مان را از این طریق گرفتیم. من سرپرست آن تیم بودم و از AFC به مرجع بالاتر یعنی FIFAشکایت کردیم. باید از دو سال پیش مکاتبه باFIFA را شروع می کردیم و حق مان را می گرفتیم. میزبانی در کشور عزیزمان ایران حق مسلم ماست. تاکنون اتفاقی جانی جهت هیچ تیم خارجی در کشور عزیزمان ایران رخ نداده هست. ما میزبان عالی نبودیم ولی میزبان خوبی بودیم. سوریه و عراق در کشور ما بازی کردند. درست است که مانند امارات، قطر و عربستان امکانات خوبی نداریم ولی هیچ گونه ناامنی در کشور عزیزمان ایران وجود ندارد.

تیم ایرانی در درک مفاهیم مصوبه AFC اشتباه کرده/ استراتژی نداشتیم ، عضو سابق AFC

او خاطرنشان کرد: جهت امسال خیلی دیر شده است و باید در زمین بی طرف به میدان برویم ولی جهت سال های بعد می توانیم تلاش کنیم. دلایل و مستندات ما کامل بود و هیچ مشکلی در این بحث نیست بلکه ما استراتژی مقابله با عربستان را نداشتیم.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | مسابقه | فوتبالی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz