درو کردن فیلم فروشنده داستان فروشنده مخاطب

درو کردن: فیلم فروشنده داستان فروشنده مخاطب ایران فیلم گشت ارشاد ٢ گشت ارشاد

گت بلاگز عمومی چرا سفر کنیم، چگونه سفر کنیم؟

فصل تابستان مناسب ترین وقت جهت شروع مسافرت‌های تابستانی شروع شد. احتمالا صحبت بر سر مقصد مسافرت تابستانی هم در منزل شما شروع شده است

چرا سفر کنیم، چگونه سفر کنیم؟

فصل تابستان مناسب ترین وقت برای شروع مسافرت های تابستانی شروع شد. احتمالا صحبت بر سر مقصد مسافرت تابستانی هم در منزل شما شروع شده است هست. این را که مقصد مسافرت شما کجا باشد، بارها و بارها گفته ایم و احتمالا خودتان با توجه روحیاتی که پیدا کردید، به این فکر افتاده اید که کجا را باید جهت سفر گزینش کنید، ولی توصیه ای که اهمیت دارد عدم بحث و چالش با سایر اعضای خانواده جهت پیدا کردن مقصد مناسب سفر تابستانی هست. در ادامه این مطلب از بی بی نیمز راه حل هایی جهت این مسئله ارائه خواهیم داد.

چرا سفر کنیم، چگونه سفر کنیم؟

یک بار شما، یک بار من

– زن ها اغلب دوست ندارند که در سفر کار کنند، غذا درست کنند، منزل را مرتب کنند و کارهایی از این دست، خب تا حدودی هم باید به آن ها حق داد. ولی اغلب مردها از این نوع سفر کردن ها که در محیط زیست چادر بزنند و کمپ درست کنند، استقبال می کنند. حالا فرض کنید که زن و آقایی بر سر مکان سفر و نوع سفر با یکدیگر بحث پیدا می کنند، چه باید کرد؟ توصیه کارشناسان این است که اولویت بندی مکان سفر جهت هم زن و هم آقا رعایت شود؛ یعنی یکبار بنا بر خواسته زن سفر شود و یکبار بنا بر خواسته آقا.

مثل همه نیستیم!

– این که همه ترکیه می روند، همه شمال می روند یا همه کیش را جهت سفر گزینش می کنند، می تواند ما را هم قانع و وادار کند که دقیقا به همان نقاط سفر کنیم. این البته اسمش چشم و هم چشمی نیست، اسمش به نوعی همرنگ شدن با جمعی است که شاید کوچک ترین شباهتی با شما نداشته باشند. این یکسان بودن مقصد و نداشتن هیچ استقلالی در گزینش کوچک ترین موارد زندگی آسیب رسان است و می تواند باعث ایجاد دردسرهای زیادی شود. این گزینش محل سفر خودش نخستین قدم جهت جدا شدن از جامعه ای است که عادت کرده هر لحظه جهت ما گزینش کند و تصمیم بگیرد.


در این باره زیاد بخوانید: سفر های متعدد این اثرات منفی را در شما خواهد داشت!

برای داشتن یک سفر لذت بخش چه وسایلی مورد نیاز دارید؟

فصل تابستان مناسب ترین وقت جهت شروع مسافرت‌های تابستانی شروع شد. احتمالا صحبت بر سر مقصد مسافرت تابستانی هم در منزل شما شروع شده است


دسته جمعی سفر کردن؟

– جمعی سفر کردن خوب هست، ولی این که با چه جمعی می توان سفر کرد، جزو نکات مهمی است که توجه به آن مهم هست. جمعی که جهت سفر گزینش می کنید، باید همسو و همفکر با شما باشند. حتی گزینش مکان سفر هم باید از جانب شما و گروه همراه تان یکی باشد. اصلا نباید تعارفات مرسوم را با آن ها داشته باشید و باید تا حد ممکن با آن ها در گزینش همه ملزومات سفر هم یکسان فکر کنید تا دچار کوچک ترین اختلاف سلیقه ای نشوید.

گرفتار بازی ذهنی نشوید!

– توصیه بعدی و البته مهم دیگر پرهیز از چشم و هم چشمی در سفر هست. خیلی از ما ناخودآگاه بعد از ازدواج وارد سیکل یا تناوب معیوبی می شویم و شبیه به هم جهت رسیدن به خواسته های مان وارد میدان عمل می شویم. این یعنی اگر دخترعمه سفر خارج از کشور می رود، من هم باید بروم. اگر دختردایی جایی نمی رود، من هم باید جایی نروم و گزینش هایی از این دست. اگر تنها اندکی آگاه باشیم و بدانیم که تمام این چشم و هم چشمی ها یک بازی ذهنی است که ناخودآگاه جهت ما به راه انداخته شده است هست، قطعا دست به چنین تصمیم گیری هایی نمی زنیم.

سفر باشه، حتی کوتاه مدت!

– امروزه سفرهای کوتاه مدت و کم هزینه بسیار باب شده است اند. فراموش نکنید که آدمی جهت ایجاد تنوع به چنین سفرهایی نیاز دارد، بعد تا حد ممکن از این دست سفرها حتی زمانی که وسع مالی شما نمی رسد و حتی زمانی که وقت زیادی هم ندارید، در برنامه تان داشته باشید. این سفرها علاوه بر ایجاد روحیه می تواند ذهن شما را جهت برنامه ریزی های آینده روشن کند. بعد وقت یک استراحت خوب در جایی را که پیش تر نبودید، از خودتان دریغ نکنید و به عواقب مثبت این کار بیندیشید.

منبع: مجله زندگی ایده آل


در این باره زیاد بخوانید:

چرا سفر کنیم، چگونه سفر کنیم؟

۱۰ ضد آفتاب های طبیعی جهت فصل تابستان

توصیه هایی جهت سفر ایمن


واژه های کلیدی: کوتاه مدت | تابستانی | مسافرت | زندگی | سفرهای | بهترین مکان جهت مسافرت | سفر ایمن | سفر تابستانی

چرا سفر کنیم، چگونه سفر کنیم؟

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz